"Статья 59 Конституции Украины: Каждый имеет право на правовую помощь… Каждый является свободным в выборе своего защитника прав. Для обеспечения права на защиту от обвинения и предоставления правовой помощи при разрешении дел в судах и иных государственных органах в Украине действует Адвокатура."
Действия с Документом

Про нас

В період 2006 - 2012 р.р. ми, адвокати Дашко Ю.І. і Чорнобай О.Є., були засновниками і керівниками Адвокатського об’єднання Сєвєродонецька колегія адвокатів", яке було зареєстроване Міністерством Юстиції України у відповідності до Закону України "Про адвокатуру".

В подальшому у травні 2012 р. Адвокатське обєднання "Сєвєродонецька колегія адвокатів було ліквідовано за нашим рішенням у зв’язку з недосконалістю податкового законодавства.

В теперішній час ми працюємо в компанії в рамках пертнерської угоди.

У нас тісна ділова співпраця з багатьма адвокатами і юристами різних спеціалізацій в різних регіонах України. Маємо потужну правову базу системи «Ліга – юрист», яка дозволяє успішно надавати кваліфіковану правову допомогу громадянам і підприємствам.

В житті людини виникають обставини, при яких їй потрібна правова допомога. Саме кваліфікована правова допомога: у кримінальній, цивільній, господарській, і інших галузях права.

Такі обставини, як правило, потребують багато часу, нервів, енергії, а головне – здоров’я Ваше, і Ваших рідних. Спроби самостійно вирішити те чи інше правове питання часто обертається у кращому випадку фінансовими втратами.

Саме з метою надання висококваліфікованої правової допомоги ми і об’єднали свої професійні зусилля. З нами працюють фахівці, які поглиблено спеціалізуються за окремими юридичними напрямками, але при цьому мають досвід роботи в усіх галузях права. Погодьтесь, краще звернутися до професіоналів, які завжди практикують, і постійно знаходяться у вирії таких подій.

Ми дотримуємося принципу широкої спеціалізації поряд з поглибленою розробкою окремих питань, які найбільш зустрічаються, або часто виникають у наших клієнтів. Ми, адвокати Дашко Ю.І. і Чорнобай О.Є., пропонуємо універсальний спектр послуг фінансовим, промисловим та іншим комерційним і некомерційним організаціям, а також державним і підприємницьким установам, організаціям і фізичним особам.

В умовах формування сучасних ринкових відносин висококваліфікована юридична допомога і чітке розуміння проблем клієнтів складають основу стабільності нашої репутації.

У своїй діяльності ми дотримуємося загальновизнаних національних і міжнародних стандартів, етичних норм професії адвоката, підтримуємо і розвиваємо кращі традиції юриспруденції. Ми дотримуємося принципу творчого і кваліфікованого підходу до справ своїх клієнтів, чим сприяємо успішному вирішенню їх проблем і досягненню необхідного результату.

Географія роботи нашого об’єднання досить широка – ми представляємо інтереси клієнта в будь якому регіоні нашої країни.